english
naam functie contact
ir. Gert Jan Knevel partner / architect  g.j.knevel@knevelarchitecten.nl
M.Arch. Benjamin Robichon partner / architect  b.robichon@knevelarchitecten.nl
ir. John van de Weg partner / architect  j.c.vandeweg@knevelarchitecten.nl
José Coppelmans office manager  j.coppelmans@knevelarchitecten.nl
ir. Rob Dekker projectleider  r.dekker@knevelarchitecten.nl
ir. Barbara Dirks assistent ontwerper  b.dirks@knevelarchitecten.nl
ir. Eraldo Brandimarte bouwkundig medewerker  e.brandimarte@knevelarchitecten.nl
ing. Sjoerd van de Reep bouwkundig medewerker  s.vandereep@knevelarchitecten.nl
ir. Naud Schroeder projectleider  n.schroeder@knevelarchitecten.nl
ir. Jacopo Mechelli bouwkundig medewerker  j.mechelli@knevelarchitecten.nl
Bugra Atciyurt assistent bouwkundig medewerker  b.atciyurt@knevelarchitecten.nl
ir. Noemi Izquierdo assistent bouwkundig medewerker  n.izquierdo@knevelarchitecten.nl
ir. Yan Hang Lo assistent ontwerper  y.h.lo@knevelarchitecten.nl
ing. Irene Wu assistent bouwkundig medewerker  i.wu@knevelarchitecten.nl
ir. Sander Luiten bouwkundig medewerker  s.luiten@knevelarchitecten.nl